FITMAT – desky pro cvičení na vodě

FITMAT je tréninková deska, která poskytuje nový, zábavný a dynamický způsob cvičení. Unese až 180kg aniž by změnila svůj tvar a nějak se prohýbala. Je unikátní v tom, že ji lze využít jak na vodě (FITMAT Aqua), kterou provozuji já, tak na souši, nebo ve Fitness centrech (FITMAT Studio), a to za pomocí druhé desky (AQUABASE). Na ni se FITMAT položí a my máme tak pocit, jako bychom cvičili opravdu na vodě.

 

Tím se stává BOGAFIT jedinečným obojživelným sportem – zvyšuje přínosy klasických fitness cviků, které znáte z cross-trainingu, TRX, BOSSU a dalších moderních druhů sportu. Zároveň minimalizuje jejich drsné dopady na zem a vytváří tak cvičení s vysokou intenzitou.

Díky vodě, nebo AQUBASE se veškeré pohyby, které na desce cvičíme, stávají náročnější a intenzivnější. To znamená, že zapojíme i svaly hlubokého stabilizačního systému, které se běžným cvičením tolik nezapojí, jako u cvičení balančních což je i BOGAFIT. Čím intenzivněji na FITMATU cvičíte, tím více je trénink náročnější.

Balanční cvičení jsou zaměřená na hlavní svalové skupiny a zlepšují rovnováhu a koordinaci těla. BOGAFIT poskytuje výzvy jak pro nejschopnější sportovce, tak pro úplné začátečníky, což z něj dělá dokonalý fitness program pro všechny úrovně bez ohledu na zkušenosti klientů. Jde o zábavné cvičení, kde se pěkně zapotíte a zároveň se osvěžíte 😉